Atvykstant į Tailandą pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius. Oro uosto mokestis yra 500 bahtų, vietiniuose reisuose - 30 bahtų.
Registracija yra būtina. Kiekvienas atvykstantis į šalį užsienietis turi įrašyti į atvykimo/išvykimo kortelę numatytą adresą Tailande, o šiam adresui pasikeistus per 24 valandas pranešti apie tai migracijos tarnybai. Šis reikalavimas neliečia turistų, kurie gyvena viešbučiuose ir pan. Nėra problemų su medicinos paslaugomis. Standartinio vizito pas gydytoją kaina - apie 500 bahtų, para ligoninėje - 5000 bahtų.


Šalis yra iš esmės saugi turistams, nors reikia laikytis būtiniausių saugumo priemonių kaip ir visose šalyse, norint išvengti smulkių vagysčių.
Nėra jokių apribojimų keliaujant po šalį. Nepatartina keliauti į pasienio regionus (ypač su Mianmaru) dėl dažnai kylančių etninių konfliktų bei kovos su kontrabanda.


Nėra apribojimų pinigų įvežimui ir išvežimui. Valiutos keityklos priima tik naujos kartos banknotus (USD, EUR ir kitą valiutą); nepatartina ginčytis dėl keityklos darbuotojo sprendimo, nes tai dažnai gręsia nemalonumais, su policija. Iš šalies negalima išvežti bet kokius daiktus, kurie vaizduoja Budą (išskyrus mažų statulėlių arba paveiksliukų, kuriuos galima nešioti su savimi). Šių dalykų išvežimui reikia gauti Meno Departamento leidimą.
Tailandas yra priskiriamas šalims, kurios turi labai griežtą antinarkotinį kodeksą. Bet kokių narkotikų turėjimas, net labai mažais kiekiais (pvz. cigaretė su marihuana), visada gręsia areštavimu bei yra baudžiamas ilgu kalėjimu ir kai kuriais atvejais net mirties bausme.
Konfliktinės situacijos gali kilti dėl: nepagarbos Tailandos karaliaus majestatui, jo šeimai ir karaliaus dvarui (pvz. viešai sunaikinant banknotą, ant kurio yra pavaizduotas valdovo portretas) ir pan. Už Bankoko gatvių šiiukšilinimą gręsia bauda - 2000 bahtų.

 

Dėl informacijos kelionės klausimais kreipkitės kontaktais žemiau:

Adresas: Vytauto g. 24, 2 aukštas, 4 kab., Kaunas (Autobusų stotis)

ekstraturas@gmail.com
Tel./fax.+370 37 266404
Mob.+370 682 24067